La Sommelière ECELLAR150 Víceúčelová multi-teplotní vinotéka

5/5 (2 hlasy)

5(zatím bez recenze)
 • Novinky
 • Doprava zdarma

La Sommelière E-ECELLAR150 3541362107015

Víceúčelová volně stojící archivační vinotéka značky La Sommelière; Chytrá vinotéka s WIFI, automatickou detekcí lahví; kapacita 149 lahví, rozsah nastavení teplot 5-20 °C; podpora aplikace Vinotag® (na Google Play a App Store); prosklené dveře s černým rámem a černým madlem a zámkem, 3 vrstvy tvrzeného skla s UV filtrem; černé tělo vinotéky; bílé LED osvětlení s vypínačem; 11 ks výsuvných dřevěných polic s ocelovým drátem a s dřevěným čelem; elektronická regulace teploty; digitální displej; automatické odmrazování; systém aktivní ventilace; zimní režim; antivibrační systém; uhlíkový filtr;  zámek dveří; 2 výškově stavitelné nožky + 2 transportní kolečka; energetická třída G; klimatická třída N; roční spotřeba energie 201 kWh; použitelná při okolní teplotě 16-32 °C; hlučnost 38 dB; hmotnost 133 kg; rozměry (Š x H x V) 72 x 69 x 174 cm Celý popis

129 990 Kč včetně DPH
La Sommelière
Dostupnost: Na dotaz volejte 703 602 777
Očekávaná dostupnost 26.06.2023
Kód: E-ECELLAR150 Záruka: 24 měsíců Výrobce: La Sommelière
K tomuto produktu máte dopravu zcela ZDARMA!

 

 

 

ECELLAR150
Víceúčelová volně stojící archivační vinotéka značky La Sommelière; Chytrá vinotéka s WIFI, automatickou detekcí lahví; kapacita 149 lahví, rozsah nastavení teplot 5-20 °C; podpora aplikace Vinotag® (na Google Play a App Store); prosklené dveře s černým rámem a černým madlem a zámkem, 3 vrstvy tvrzeného skla s UV filtrem; černé tělo vinotéky; bílé LED osvětlení s vypínačem; 11 ks výsuvných dřevěných polic s ocelovým drátem a s dřevěným čelem; elektronická regulace teploty; digitální displej; automatické odmrazování; systém aktivní ventilace; zimní režim; antivibrační systém; uhlíkový filtr;  zámek dveří; 2 výškově stavitelné nožky + 2 transportní kolečka; energetická třída G; klimatická třída N; roční spotřeba energie 201 kWh; použitelná při okolní teplotě 16-32 °C; hlučnost 38 dB; hmotnost 133 kg; rozměry (Š x H x V) 72 x 69 x 174 cm

La Sommelière vytvořila první chytrou a propojenou vinotéku pomocí chytrého telefonu prostřednictvím aplikace VINOTAG®.
Inovace ECELLAR150 spočívá v propojených policích, které jsou trvale spojeny mezi vinotékou a jeho specializovanou aplikací VINOTAG®.
Poličky ECELLAR150, promyšlené, navržené a vyrobené ve Francii. Estetické a inteligentní, byly navrženy tak, aby se do nich vešly i láhve šampaňského (až 9,5 cm v průměru).
Po připojení k vašemu smartphonu automaticky detekují přidávání a odebírání vašich lahví, aby zaručili registr v reálném čase.
Trvalé propojení mezi ECELLAR150 a jeho specializovanou aplikací VINOTAG® vám umožní identifikovat vaše lahve pomocí jednoduché fotografie a přístup k podrobnému vinnému listu. Snadno identifikujte, ukládejte a najděte své lahve díky ECELLAR150 a vychutnejte si okamžitý pohled na obsah vaší vinotéky na vašem smartphonu.

          

ECELLAR funkce:

Rozpoznávání lahví.
VINOTAG® uzavřel partnerství s největší světovou databází vín: VIVINO®.
Právě jste si koupili láhev nebo jste dostali pěkný dárek, uschovejte ji ve svém vinném sklípku! Otevřete aplikaci VINOTAG®, vyfoťte štítek své láhve; partnerství mezi VINOTAG® a VIVINO® vám během několika sekund umožní přístup k podrobnému vinnému listu. Není třeba vytvářet soubory. Komentáře, hodnocení a "oblíbený" prostor pro záložky jsou již připraveny, abyste je mohli přizpůsobit podle svých přání.

Chytré police, francouzská výroba.
Inovace ECELLAR150 spočívá v chytrých policích. Jsou vybaveny 12 senzory, které automaticky detekují přidávání a odebírání lahví a každý pohyb hlásí ve vaší aplikaci. Vyfoťte štítek vaší láhve, abyste ji identifikovali, a poté ji umístěte kamkoli chcete, ECELLAR150 ji detekuje automaticky. ECELLAR150 zaznamenává každou láhev a její umístění. Chytré propojené police byly vyvinuty tak, aby pojaly velké množství formátů lahví až do průměru 9,5 cm. Formát lahví Bordeaux již není standardem, vinotéka uskladní všechny vaše oblíbené lahve bez výjimky.

Asistované umístění ESommelier®
ECELLAR150 nabízí funkci ESommelier® a poradí vám s umístěním lahví. Tato funkce asistovaného umístění určuje optimální polohu pro zajištění správné provozní teploty a uchování vašeho vína. Toto místo se pozná podle druhu vína, jeho ideální degustační teploty a související doby zrání. Na základě těchto údajů a řízení teploty, ECELLAR150 určí ideální místo pro uchování vaší láhve.Funkce ESommelier® je také užitečná pro zobrazení volných míst ve vaší vinotéce, tip, které místo si ponechat, když je sklep téměř plný.

Najděte své lahve.
Chcete-li vyhledat láhev, zadejte několik vodítek do vyhledávacího pole vaší aplikace. Chcete-li najít související láhev, stiskněte „zobrazit v mém sklepě“, poté se na inteligentních policích objeví LED ikona láhve, která ukazuje její přesné umístění.

Kolekce vín a sdílení vinotéky.
Pro stejné nadšence vína jako jste vy, jsme vyvinuli funkci „knihovna vín“ a „sdílení vinoték“, abyste si uchovali svá oblíbená vína nebo vytvořili seznam přání, který můžete sdílet se svými blízkými.

Přesná a konstantní teplota.
Zrání vína závisí na jeho skladovací teplotě, ideální teplota zrání je 12°C. Příliš vysoká teplota urychluje jeho stárnutí, zatímco příliš nízká jej zpomaluje. Nezbytnou podmínkou je také stálost a stabilita teploty, příliš silné a opakované výkyvy vínu škodí. ECELLAR150 nabízí optimální řízení teploty, aby vaše vína dozrála v to nejlepší. Díky vizuálním a akustickým teplotním alarmům a zimní funkci uchová vaše vzácná vína.

Řízená vlhkost.
Vlhkost sklepa musí zůstat mezi 50 % a 80 %. Při příliš nízké vlhkosti může korek vyschnout a umožnit tak kontakt kyslíku s vínem. Pokud je příliš vysoká, poškodí estetiku vašich lahví tím, že se odlepí jejich etiketa a může se vytvořit plíseň. Aby byla zaručena přesná teplota ve vaší vinotéce, ECELLAR150 generuje pravidelné chladicí cykly. Ve spojení s termodynamickou technologií výparníku udržuje dokonalou úroveň vlhkosti.

Žádné vibrace
Opakované vibrace, byť i malé amplitudy, narušují zrání vína: nejmladší vína zrají nesprávným způsobem a rozšiřují se sedimenty nejstarších vín a nevratně je poškozují. Díky technologii Silent Block nevytváří ECELLAR150 vibrace a nabízí tichý provoz.

Ochrana proti světlu.
Ultrafialové paprsky degradují taniny oxidací a víno předčasně zestárne. Mohou nakonec dát vínu velmi nepříjemnou žluklou chuť nazývanou "chuť světla" a trvale změnit kvalitu vašich vín. Aby byly vaše lahve účinně chráněny, je ECELLAR150 vybaven dvířky s trojitým prosklením a anti-UV úpravou.

Systém filtrace a obnovy vzduchu.
V omezeném prostoru může víno získat nežádoucí chutě. Bez výměny vzduchu mohou plísně a bakterie růst a změnit těsnost zátky a samotnou chuť vašeho vína. Je nezbytné udržovat vaše vína ve zdravém prostředí. ECELLAR150 je vybaven přívodem vzduchu s filtrem s aktivním uhlím a umožňuje nepřetržitou obnovu vzduchu, neutralizuje zápach a množení bakterií a plísní.

Antivibrační systém

Procesy dozrávání a rozkvětu vín vyžadují, mimo jiné, naprostý klid. Prostředí zcela prosté otřesů a vibrací je tedy zásadní podmínkou archivace vína. Proto jsou některé modely vinoték vybaveny až čtyřnásobným systémem absorpce vibrací, mezi něž patří především usazení kompresoru na speciálních gumových tlumičích, tzv. „silent-blocích“ a silná vrstva polyuretanové pěny, která izoluje vnitřní skříň od těla spotřebiče a velmi dobře pohlcuje vibrace.


Zimní režim

„Zimní režim“ je plně autonomní bezpečnostní režim, který umožňuje rozšířit rozsah okolních teplot, při kterých lze spotřebič bezpečně používat. Jakmile teplota okolí poklesne pod 10 °C, automatika zajistí udržení vnitřní teploty vinotéky na požadované hodnotě (nefunguje pod 0 oC). Vašim cenným lahvím tak nehrozí ani v garáži nebo na verandě nežádoucí pokles teploty.POZOR! Při aktivním „zimním režimu“ může dojít k dočasnému potlačení přirozeného teplotního rozvrstvení jednotlivých zón/částí vnitřního prostoru spotřebiče.


Automatické odmrazování

Po ukončení každého chladicího cyklu dojde k automatickému odmrazení chladicích oddílů. Přebytečná voda je odváděna do sběrné nádoby, která je umístěna v zadní části vinotéky u kompresoru, kde se, vlivem tepla produkovaného provozem kompresoru, odpaří.


Systém aktivní ventilace

Aktivní ventilace zajišťuje uvnitř vinotéky nebo vnitřního oddílu stejnoměrné podmínky pro uskladnění vína, pokud jde o teplotu a vlhkost vzduchu.


UV filtr

Světlo obsahuje ultrafialové paprsky, které urychlují oxidačně-redukční procesy a způsobují předčasné zrání vína. Tento proces není žádoucí. Proto jsou vinotéky opatřeny prosklenými dveřmi s UV filtrem, čímž je zajištěna ochrana vína od nepříznivých vlivů světla.


Elektronická regulace s dotykovým ovládáním

Nastavení teploty: u mono-teplotních v rozsahu: 8-18 °C u multiteplotních v rozsahu: spodní část 6-10 °C střední část 10-14 °C vrchní část 14-18 °C Optimální vlhkost v rozmezí 50-70 % Aktivaci chladicího a topného okruhu, případně provoz při úsporném (eco) režimu Výstrahu při nízké a vysoké teplotě a vlhkosti Výstrahu se specifikací poruchového kódu (autodiagnostika závad)


VINOTAG®

VINOTAG® je aplikace pro přehlednou digitální správu vaší vinotéky, která umožňuje vedení přesné evidence vašich vybraných vín. Součástí aplikace je i digitální knihovna vín umožňující snadnou úpravu a editaci veškerých parametrů. Jednoduše vyfoťte etiketu láhve a a během několika sekund se Vám díky propojení aplikace VINOTAG® s největší světovou databází vín VIVINO® zobrazí podrobný datový list o víně. V případě potřeby nechybí ani možnost ruční úpravy parametrů. Pak už pouze vložte láhev do vinotéky a zaznamenejte její pozici v digitální knihovně vín. Po zjištění přesné polohy lahve se zobrazí indikátor na polici vinotéky.* Datový list obsahuje prostor pro přidávání komentářů, udělování hodnocení a možnost zařazení konkrétního vína do „oblíbených“, takže si jej můžete přizpůsobit dle Vašich představ. Umožněte své rodině, přátelům a známým přístup k digitální verzi své vinotéky a podělte se s nimi o svou vášeň k vínům. Můžete si také nastavit upozornění na stav zásob lahví, abyste nikdy u svých oblíbených vín nepropásli optimální dobu zrání. Aplikace je kompatibilní s vybranými vinotékami od společností Avintage, Climadiff a La Sommelière a s telefony s operačními systémy Android a iOS od Apple. * Plná podpora aplikace, včetně lokalizace lahví, je dostupná výhradně u modelů La Sommelière ECELLAR185 a La Sommelière ECELLAR150.


Základní parametry:

 • Víceúčelová volně stojící archivační vinotéka značky La Sommelière
 • Chytrá vinotéka s WIFI, automatickou detekcí lahví, s nastavením teploty ve 3 zónách
 • Kapacita 149 lahví, 11 ks dřevěných polic, rozsah nastavení teplot 5-20 °C
 • Podpora aplikace Vinotag®
 • Prosklené dveře s černým rámem a černým madlem, 3 vrstvy tvrzeného skla s UV filtrem
 • Bílé LED osvětlení s vypínačem
 • Elektronická regulace teploty s displejem
 • Automatické odmrazování, systém aktivní ventilace
 • Antivibrační systém, zimní režim
 • Energetická třída G, klimatická třída N, hlučnost 38 dB
 • Rozměry (Š x H x V) 72 x 69 x 174 cm

5/5 (2 hlasy)

5(zatím bez recenze)
yzy.cz
Zboží od autorizovaného
prodejce pro ČR
yzy.cz
Garance originálu
původu zboží
yzy.cz
Prověřený sortiment
renomovaných značek
yzy.cz
Odborné i praktické
poradenství
yzy.cz
Profesionální
zákaznická podpora
yzy.cz
Dodání zboží,
jak nejrychleji to půjde

MenuX

Nastavení Cookies
Cookies

Naše webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají s jejich vylepšováním. Abychom cookies mohli používat, musíte nám to povolit. Kliknutím na tlačítko "OK, souhlasím" udělujete tento souhlas.

Nastavení OK, souhlasím
×
Nastavení souborů cookies

Cookies jsou malé soubory, které webové stránky (i ty naše) ukládají ve Vašem webovém prohlížeči. Obsahy těchto souborů jsou vyměňovány mezi Vaším prohlížečem a našimi servery, případně se servery našich partnerů. Některé cookies potřebujeme, abychom webová stránka mohla správně fungovat, některé potřebujeme k marketingové a statistické analytice. Zde si můžete nastavit, které cookies budeme moci používat.

Nezbytné cookies
Nezbytné cookies
Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.
Ovlivňuje funkce:
 • Konfigurační cookies
Zobrazit cookies
Název cookie Typ cookie Doba platnosti Účel
PHPSESSID Nezbytné cookies Po dobu návštěvy Cookie se používá k uložení a identifikaci jedinečného ID relace uživatele za účelem správy uživatelské relace na webu.
Analytické cookies
Vypnuto Zapnuto
Analytické cookies
Analytické cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a našich reklamních kampaní. Jejich pomocí určujeme počet návštěv a zdroje návštěv našich internetových stránek. Data získaná pomocí těchto cookies zpracováváme souhrnně, bez použití identifikátorů, které ukazují na konkrétní uživatelé našeho webu. Pokud vypnete používání analytických cookies ve vztahu k Vaší návštěvě, ztrácíme možnost analýzy výkonu a optimalizace našich opatření.
Ovlivňuje funkce:
 • Google Analytics - analytická návštěvnost
Personalizované cookies
Vypnuto Zapnuto
Personalizované cookies
Používáme rovněž soubory cookie a další technologie, abychom přizpůsobili náš obchod potřebám a zájmům našich zákazníků a připravili tak pro Vás výjimečné nákupní zkušenosti. Díky použití personalizovaných souborů cookie se můžeme vyvarovat vysvětlování nežádoucích informací, jako jsou neodpovídající doporučení výrobků nebo neužitečné mimořádné nabídky. Navíc nám používání personalizovaných souborů cookie umožňuje nabízet Vám dodatečné funkce, jako například doporučení výrobků přizpůsobených Vašim potřebám. 
Marketingové cookies
Vypnuto Zapnuto
Marketingové cookies
Marketingové (reklamní) cookies používáme my nebo naši partneři, abychom Vám mohli zobrazit vhodné obsahy nebo reklamy jak na našich stránkách, tak na stránkách třetích subjektů. Díky tomu můžeme vytvářet profily založené na Vašich zájmech, tak zvané pseudonymizované profily. Na základě těchto informací není zpravidla možná bezprostřední identifikace Vaší osoby, protože jsou používány pouze pseudonymizované údaje. Pokud nevyjádříte souhlas, nebudete příjemcem obsahů a reklam přizpůsobených Vašim zájmům.
Ovlivňuje funkce:
 • Google Ads